YouTube Kanalımıza abone olarak bize destek verebilirsin.

FM22 Çıkış Tarihi

Uzun süredir beklenen FM22 çıkış tarihi açıklandı. Herhangi bir aksilik çıkmadığı takdirde 9 Kasım 2021 tarihinde sevdiğimiz oyununa kavuşuyoruz. Yeni seri hakkında herhangi bir bilgimiz yok. Tamamiyle Eylül ayının sonuna doğru takvim gösterip, bu süreci beklememiz lazım.

BETA SÜRECİ

9 Kasım itibaren oynamamız mümkün olduğu için ön siparişi verenlerin en çok merak edeceği şey ise beta süreci olacak. Beta için net bir tarih yok ama Ekim’in son haftasında oynamamız kesin gözüyle bakılıyor. Oyun içerisinde büyük bir hata bulunmadığı takdirde 20 Ekim sonrası herhangi bir gün içerisinde betaya erişebiliriz.

fm22 çıkış tarihi
fm22 çıkış tarihi 86

Steam ile EPİC sayfalarına ulaşmanız için linkleri bıraktım. Üstlerine tıklamanız yeterli olacaktır. Daha öncesinde FM21 serisine sahipseniz, size özel %10 indirim sağlanıyor ve 269₺ gibi bir rakama satın alıyorsunuz. Tabi 300₺ vermek yerine farklı bir yöntem de sağlanıyor. Bu da Gamepass üzerinden oluyor. Bu ürünü almak adına 30₺ aylık bir ödeme yapıp, sadece FM’den bağlı kalmadan birden fazla oyuna sahip olabilirsiniz. Bu da 300₺ vererek tertemiz bir para elde ediyorsunuz. Bu fikri de düşünmelisiniz.