YouTube Kanalımıza abone olarak bize destek verebilirsin.

FM21 Serdar Dursun | Yardımcı Forvet

serdar dursun

Fenerbahçe’nin Serdar Dursun hamlesi herkesi şaşırttı. Bu oyuncu ile alakalı değil, hiç adını duyurmadan tamamlamış olmaları bizi daha doğrusu beni şaşkına uğrattı. Özellikle yerli kuralının gelmesi, zorlama ile yerli oynatılmasından sonra bu tarz hamleler daima değerli olmuştur. Özellikle FM21 Serdar Dursun profiliyle oldukça verimli bir sezon çıkartacağını düşünüyorum.

fm21 serdar dursun
Başlangıç Profili

Oyuna göre fena olmayan bir profile sahip. Yedekte beklerken sorun çıkartmayan, oyuna alınca da oynayan birisi. Fenerbahçe’de astan daha çok yedek olur gibime geliyor. Oyunda bile fazla süre alabileceğini pek sanmıyorum ama güncelleme gelirse işler değişir tabi. Bitiriciliği arttırılması ve biraz dokunuşlara ihtiyacı var. Türkiye liginde yarım dönemde güzel işler seyrettirirse, bu artışı alabileceğini düşünüyorum.

FM21 Serdar Dursun

Serdar için taktik ekranı atmayı düşünmüyorum. Bunun sebebi aklımdakini doğru yansıtmam mümkün olmaz. Serdar’ın nedense ikinci forvet gibi oynayıp, fazlasıyla verim vereceğini düşünüyorum. Oyun içerisinde Samatta bir canavar olduğunu biliyoruz, haliyle onu Serdar ile oynatırsak ikilinin verimini de arttırabilir. Denemekten zarar gelmez.