YouTube Kanalımıza abone olarak bize destek verebilirsin.

FM21 Salih Uçan | DOK

salih ucan

Beşiktaş’ın bu sezon yaptığı olumlu işleri devam ediyor. Salih Uçan gibi ön plana çıkmış birisini ikna etmek, ezeli rakiplerin elinden alabilmek büyük başarıdır. Özellikle bu sezon bu sorunu net göstermişken, bunu yerli bir futbolcuyla çözmüş olmaları onların adına en büyük başarı olabilir. Salih gösterdiği performansa devam edebilir ve üstüne eklerse, Beşiktaş için büyük bir nimet olacaktır.

fm21 salih uçan
Başlangıç Profili

Alanya ile birlikte yükselişe geçen ve pas oyunlarının aranan yüzü olması Beşiktaş adına önemli bir haber. Özellikle geçtiğimiz sezon başarılı geçirmesi, üstüne temposuyla, ikili mücadelesiyle verimli bir rapor sunmasını sağlayan Salih, güzel oyununu güzel bir kontratla sürdürmeye devam edecek. Kendisini isteyen takımlar arasındaki en mantıklı tercih Beşiktaştı. Kendisi de oynamak istediği için doğru adımı attı. Atiba ve Souza ikilisiyle erkenden uyum yakalarsa, performansını katlar. Salih için tek sorun fiziksel olarak hala yeterli olmaması. İkili mücadele ve sert futbola karşı biraz silik durabilir. Buna önlem alabilmek adına Souza‘ya ekstra görev düşebilir, sadece bir tahmin.

FM21 Salih Uçan

fm21 salih uçan

Aklıma yatan direk bu oldu. Atiba‘nın rolünü bireysel olarak ayarlamanız daha mantıklı olur. Souza ise durumu toparlayan, rakipleri korkutan bir libero olarak görevin başında bekliyor olacak. Salih ise buradan çıkartılan topları dağıtan, fazla mücadeleye girmeden topu koşturan isim olacak. Bakalım gelecek bize ne gösterecek ve Salih Uçan ile Sergen Yalçın birlikteliği nasıl sonuçlanacak göreceğiz.