YouTube Kanalımıza abone olarak bize destek verebilirsin.

FM21 Alexandru Cicaldau | DOK

alexandru cicaldau

Alexandru Cicaldau hakkında yeterince bilgim yok ama buna rağmen sadece oyun verilerine sadık kalarak sizlere güzel bir konu hazırlamayı umuyorum. Öncelikle Galatarasay’ın yeni transfer politikasına hayran kaldım. İskeleti değiştirmek biraz tuzlu olur ama oturduktan sonra ekmeğini bol bol yiyeceğine eminim. Allah utandırmasın, ne diyelim.

Cicaldau ismi beni biraz heyecanlandırdı. Fiziksel olarak beni ikna edip, ağır olması gözümü korkuttu. Özellikle adam yiyen ön liberoları fazlasıyla gördüğümüz için kolaylıkla sinen bir profil görünümü verebilir. Hantallığını oyun görüşü ve pas şiddetleriyle kapatması lazım. Bunu nasıl yapar, nasıl eder bilemiyorum ama FM21 transfer yamasıyla beraber FM22 ile birlikte güzel bir gelişimini göreceğimizi düşünüyorum. Gerçek hayata geçiş yapalım hemen ve Galatasaray bu transferi €6.5 Milyon bonservis bedeliyle tamamladı.

fm21 alexandru cicaldau
Başlangıç Profili

Romanların beklentisi olan bir oyuncudan bahsediyoruz. Profiline göre konuşacak olursak zihinsel olarak fena bir yapısı yok. Özellikle gelişime açık olmasıyla beraber rahatlıkla temel değerlerin üstüne düşebilir ve gelişim için üstüne ekleyebiliriz. Oyuncunun temel sorunu hız problemi gibi gözüküyor. Tempolu oyunda ne verebilir, nasıl katkı sağlar bilemiyorum ama sistematik bir şekilde pas oyununda farkını rahatlıkla gösterir. Koşmaktan daha ziyade koşturan türden birisi.

FM21 Alexandru Cicaldau

fm21 alexandru cicaldau

Bunu uygular mısınız bilemiyorum ama aklıma direk gelen üçlü oldu. Taylan’ın ön alan baskısı, topu rahatlıkla kullanmasını avantaj olarak gördüm. Taylan ile Cicaldau arasında uyum yakalar ve topla çıkışları bu ikili üzerinde denerim. Berkan ise sürekli boşa koşan, alan açan ve top için alternatif pas kanalları yaratan oyuncum olur. Kendisin sürekli göstermesi, rakibin kafasını rahatlıkla karıştırır. Bu da size avantaj sağlar. Olası kanat bindirmesiyle rahatlıkla oynarsınız.